BUDAPESTI MŰSZAKI ÉS GAZDASÁGTUDOMÁNYI EGYETEM

KANCELLÁRIA · INFORMATIKAI IGAZGATÓSÁG

Munkatársak

INFORMATIKAI IGAZGATÓSÁG

Dr. Remzső Tibor igazgató R ép. 310/1 463-2422 tremzso@mail.bme.hu
Digon Frigyes telefonhálózat-felelős R ép. 310/2 463-2009 fdigon@mail.bme.hu
Fábián Éva gazdasági ügyintéző R ép. 310/7 463-4153 fabianeva@mail.bme.hu
Golenczki Krisztina titkárnő R ép. 310/1 463-2421 kriszta@mail.bme.hu
Pahocsa Józsefné titkárnő R ép. 310/1 463-2421 pani@mail.bme.hu

IT Fejlesztési Osztály

Popovics Péter rendszerfejlesztő R ép. 310/9 463-1717 pop@eik.bme.hu
Simon Imre Kristóf rendszergazda R ép. 310/11 463-1674 thuthu@eik.bme.hu

IT Üzemeltetési Osztály

Balogh József osztályvezető R ép. 310/1 463-1679 balogh@mail.bme.hu
Bebesi Ferenc operátor R ép. 310/15 463-1616 bebesi@eik.bme.hu
Fehér György műszaki ügyintéző A ép. 4. em. 463-3348 fehergy@gmf.bme.hu
Golenczki István rendszergazda R ép. 310/12 463-1821 golenczki@mail.bme.hu
Jákó András rendszergazda R ép. 310/3 463-1672 jako.andras@eik.bme.hu
Papp Tibor rendszergazda R ép. 310/8 463-1820 pat@mail.bme.hu
Radics Réka műszaki ügyintéző R ép. 310/10 463-1671 leveli@eik.bme.hu
Simor Endre műszaki ügyintéző A ép. 4. em. simor@gmf.bme.hu
Somogyvári Tibor operátor R ép. 310/15 463-1616 tibor.somogyvari@mail.bme.hu
Tóth Mirtill Nikolett műszaki ügyintéző R ép. 310/5 463-4173 toth.mirtill@mail.bme.hu
Udvardy Balázs poszeidon ügyintéző R ép. 310/12 463-1289 udvardybalazs@mail.bme.hu

Telefonközpont:

Fazekas Mihály telefonügyintéző D ép. fszt. 463-1966 michael@mail.bme.hu
Fritzné Karvai Katalin telefonkezelő D ép. fszt. 463-2449 fritzne@mail.bme.hu
Kiss Csaba műszaki ügyintéző D ép. fszt. 463-3552 kiss.csaba@mail.bme.hu
Zuborné Tamás Katalin telefonkezelő D ép. fszt. 463-2449

Hallgatói Számítógép Központ:

A Hallgatói Számítógép Központ munkatársait lásd a HSZK honlapján!